Wigilia w Przedszkolu w Baczynie

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście.
Dzieci każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne, aktywnie uczestniczą w przygotowaniach: wykonują ozdoby świąteczne, łańcuchy choinkowe oraz stroiki.
W dzień przedszkolnej Wigilii w całym przedszkolu zawsze panuje radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje oraz dzieci w galowych strojach wprowadzają nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie.
O wyznaczonej godzinie w salach zebrały się wszystkie dzieci, personel przedszkola oraz Pani Dyrektor, która złożyła dzieciom i pracownikom najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Wszyscy podzielili się opłatkiem, a następnie wspólnie zjedli tradycyjne wigilijne potrawy.