Rekrutacja 2024/2025

REKRUTACJA 2024/2025

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2024/2025 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych.

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym
na rok szkolny 2024/2025 do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych
w publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Lubiszyn.

na pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego - KRYTERIA USTAWOWE.

Kryteria rekrutacji do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Lubiszyn, które będą brane pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego (podstawa prawna: uchwała nr XXX/253/2021 Rady Gminy Lubiszyn z dnia 20 grudnia 2021r. w sprawie: określenia kryteriów rekrutacji do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz publicznych innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych przez Gminę Lubiszyn, które będą brane pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego, określenia liczby punktów za każde z tych kryteriów oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów).

Zarządzenie Nr 10/2024 Wójta Gminy Lubiszyn z dnia 17 stycznia 2024r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2024/2025 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych
w publicznych szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Lubiszyn.

UWAGA: Wnioski są dostępne na stronie internetowej  przedszkola oraz w palcówkach w Lubiszynie i w Baczynie. Wszystkie dokumenty do pobrania dotyczące rekrutacji znajdują się w zakładce INFORMACJE/REKRUTACJA. Wnioski zgodnie z harmonogramem będą przyjmowane od dnia 26.02.2024r. do 08.03.2024r.